fbpx

Vdekja e aktorit Blerim Peci nuk ishte e papritur, ja çfare i ndodhi para disa ditesh!

  09 Dec 2017

Mëngjesin e sotëm u dha lajmi për vdekjen e aktorit Blerim Peci, ndërsa ai kishte kohë sa ishte i sëmurë nga Melçia.

Burime të Magazina.al kanë treguar se aktori ditë më parë kishte pasur një sulm nga Infarkti dhe kishte qëndruar i shtrirë në spital.

Ndryshe, aktori Blerim Peci kishte vetëm 44 vjeç dhe pas vetës ka lenë bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.