fbpx

Vajzat shqiptare ekspozojnë format bombastike edhe për festën e flamurit

  28 Nov 2017

Në ditën e Pavarësisë nuk ka mbetur i madh e i vogël pa bërë patriotin.

Ato që ranë më shumë në sy me postimet e tyre patriotike gërshetuar me pozat ‘sexy’ janë vajzat e zjarrta, dy tifozet superseksi të kombëtares shqiptare, të cilat mahnitën botën në “Euro 2016” në Francë.

Rike Roçi dhe Irid Oxa, kanë zgjedhur foto mjaft provokuese për të uruar festën e flamurit.

Vajzat sexy nuk mund të dilnin jashtë natyrës provokuese edhe në këtë ditë të madhe për shqiptarët.

Por edhe të tjera femra jo më pak seksi si ato të ekranit, nuk kanë mbetur pa e uruar këtë ditë… shikoni fotot.