fbpx

Vajza e Shyhrete Behlulit ‘mbulohet’ nga ari

  17 Nov 2017

Nuk iu desh shumë kohë që të marr famë dhe vëmendje, krejt kjo falë nënës së saj, Shyhrete Behlulit.

Duke qenë se rrjedh nga një familje artistësh edhe Engjëllusha i hyri industrisë muzikore.

Ëngjëllusha përveç me projekte muzikore, ajo shpesh komentohet edhe për jetën private të saj.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shihet e veshur në një fustan të verdhë, ndërsa ajo që bie në sy janë varëset dhe unazat prej ari./Indeksonline/