fbpx

Vajza e Shyhrete Behlulit e adoptuar?(VIDEO)

  01 Dec 2017

Në emisionin “Përrallë me Tupan”, është e ftuar këngëtarja e re, Engjellusha Salihu – Engji.

Së fundmi Engji së bashku me nënën e saj, këngëtaren e mirënjohur Shyhrete Behlulin, kanë publikuar këngën e tyre “Nuse kosovare”, e cila po then rekorde të klikimeve.Moderatori i emisionit, Valon Maloku, me shaka e pyet Engjin se a është e adoptuar.

Për të parë reagimin e Engjit dhe për më shumë ndiqni emisionin: