fbpx

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës shfaqet tejet seksi

  25 Oct 2017

Pak muaj më parë Rozafa Kryeziu, vajza e këngëtarëve të njohur Shkumbinit dhe Mimozës, ishte bërë lajm në mediet rozë.

Rozafa kishte marrë gjithë vëmendjen duke shkëlqyer në mbrëmjen e saj të maturës, Express.

Por, Rozafa tashmë është bërë një vajzë tejet seksi. Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ajo publikon në rrjetet sociale.

Rozafa madje është shumë e ndjekur me mbi pesë mijë ndjekës.

Kujtojmë se çifti Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa u bënë të njohur për publikun në vitet e 90-ta.

Shkumbini madje kishte edhe produksionin muzikor “Labia” që në atë kohë ishte ndër më të kërkuarit.