fbpx

Vajza e politikanit të njohur kapet “mat”/ Puthje, përkëdhelje dhe tymojse në publik

  22 Nov 2017

Duket se ditën e sotme ish-presidenti është zgjuar me një lajm aspak të mirë dhe që me siguri do ta ketë irrituar, pasi e bija është bërë fokus e lajmeve në mediat e huaja.
Disa foto të Malia Obama, vajza e madhe e Barack-ut, kanë pushtuar rrjetin pasi ajo është kapur në një moment intim me të dashurin e saj të panjohur.

Ata janë fotografuar teksa janë puthur e përkëdhelur në publik, gjatë një ndeshjeje që zhvillonte universiteti i tyre, Harvard, me atë Yale.

Gjithashtu 19-vjeçarja është komentuar edhe për pirjen e cigares, ku Daily Mail ka shkruar me humor se këtë ves ia ka marrë të atit