fbpx

Vajza e Lutfi Hazirit provokon keq, ja sa joshëse duket (FOTO)

  26 Dec 2017

Lutfi Haziri është kryetari aktual i komunës së Gjilanit i cili ka arritur të fitojë mandatin edhe për 4 vite të tjera, shkruan Gazeta Blic.

Janë këto vajzat e tij të cilat janë në qendër të vëmendjes duke u komentuar për pamjen dhe paraqitjen e zjarrtë që bëjnë.

Ndonëse vite më parë është vajza e madhe Kënga e cila u përfol për dukjen në mbrëmjen e matures, e pas saj është Lotina e cila ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

 

Ajo është aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale ku ndan imazhe të njëpasnjëshme me ndjekësit e saj. E në disa nga to di të bëhet edhe tejet joshëse.

Siç duket bukurinë e kanë trashëguar nga e ëma artistja Myrvete Bajrami e cila shquhet për pamjen e veçantë.

Ndryshe, ata janë një familje tejet e lumtur ku me anë të imazheve shohim sa të afërt që janë.