fbpx
Vajza e Lutfi Hazirit provokon keq, ja sa e nxehtë duket

Vajza e Lutfi Hazirit provokon keq, ja sa e nxehtë duket

  13 May 2019

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri tashmë janë bërë qendër e mediave rozë, shkruan Blic.
Ishte kjo Kenga Haziri e cila komentohej për çdo imazh të saj e së fundmi vajza tjetër Lotina është ajo e cila ka rrëmbyer syrin e mediave duke u komentuar për paraqitjet e zjarrta të saj.

Ndonëse e re, Lotina ka një pamje unike e siç duket bukurinë e ka trashëguar nga e ëma këngëtarja, Myrvete Bajrami. Ajo me anë të rrjeteve sociale nuk ngurron të publikojë imazhe të llojllojshme me ndjekësit që ka.

Padyshim që ato më të pëlqyerat janë momentet kur shfaqë fotografi të nxehta dhe me ekspozim të formave trupore.

Me këto tipare të veçanta që kanë , cilësohen ndër vajzat më të bukura të politikanëve shqiptar.