fbpx

Vajza e Lutfi Hazirit më seksi se asnjëherë më parë

  24 Nov 2017

Harrojeni fushatën zgjedhore, vajza e Lutfi Hazirit duket tepër e bukur.

Kënga Haziri është padyshim e re por bukuria e saj lë shumë femra prapa.

Vajza e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëherësh kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri është tejet e kompletuar.

Kjo e fundit ka dëshmuar këtë gjë në publikimit e shumë fotografive në rrjetet sociale.

Përderisa në vend po zhvillohet fushatë zgjedhore, Kënga po shijon pushime te saj në Turqi dhe pozon e veshur me shumë stil.

https://www.instagram.com/p/BazBHAenKKI/

https://www.instagram.com/p/BazXIUCnwPj/

https://www.instagram.com/p/BYY3lN2HvAB/

https://www.instagram.com/p/BXOyligAXJb/

https://www.instagram.com/p/BWksMn9AEP1/

https://www.instagram.com/p/BS3wDs3lKTW/

https://www.instagram.com/p/BRRUSLQFCNl/

https://www.instagram.com/p/BQ0UiMQFby_/

https://www.instagram.com/p/BUxBtM2ldTZ/

https://www.instagram.com/p/BLGsMrNA12w/