fbpx

Vajza e Koço Kokëdhimës nxjerr foto me tanga, ka një mesazh pas përmbytjeve

  02 Dec 2017

Vajza e Koço Kokëdhimës i ka shtangur të gjithë me foton e postuar në Instastory teksa ka pozuar para pasqyrës vetëm me tanga duke treguar kështu të pasmet e saj.

Era Kokëdhima e ka bërë publike këtë foto mbrëmjen e djeshme, pikërisht në momentet kur e gjithë vëmendja ishte e përqëndruar tek përmbytjet dhe njerëzit në nevojë.

Krahas fotos ajo ka shkruar:

“Po shkoj në plazh”.

Era është vajza e tretë e ish-deputetit Koço Kokëdhima, por ndryshe nga dy motrat e saj ajo nuk është shumë e njohur.