fbpx

Vajza e këngëtares shqiptare ekspozon vetëm këmbët e saj

  08 Nov 2017

Marina Fara është vajza shumë e famshme e Eli Farës e cila shquhet për pamjen e saj seksi dhe provokuese, Marina as këtë herë nuk e ka ndaluar që me pamjen e saj të tundoj shumë kë, shkruan Gazeta Blic.

Linjat e saj trupore janë perfekte e që bukuroshja nga Tirana nuk heziton t’i ekspozojë ato, shpeshherë duke provokuar ndjekësit e saj meshkuj.

Ajo shihet në veturë, ku për mos veshjes së saj mjaft elegante, vëmendjen më të madhe këtë herë e merr këmbët e saj.

Më poshtë shikoni videon.

https://www.instagram.com/p/BbMbI6DD0pz/