fbpx

Vaj, britma e lotë pas asaj që ndodhi para pak çastesh në QKUK, e dhimbshme se kush vdiq/ Pamje

  08 Dec 2017

Raporti 24-orësh i Policisë ka treguar detaje se si ka ndodhur aksidenti më 26 nëntor në Podujevë dhe si pasojë një femër ka mbetur e vdekur.

Në fshatin Lupç të Poshtëm, në Podujevë, rreth orës 17:00, viktima femër e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, për shkak të lëndimeve që kishte pësuar në aksident me datën e cekur më lart, ka ndërruar jetë dje, transmeton Express.

Në këtë aksident që ka ndodhur me 26.11.2017, ishin përfshirë tri vetura.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Raporti 24-orësh i Policisë ka treguar detaje se si ka ndodhur aksidenti më 26 nëntor në Podujevë dhe si pasojë një femër ka mbetur e vdekur.

Në fshatin Lupç të Poshtëm, në Podujevë, rreth orës 17:00, viktima femër e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, për shkak të lëndimeve që kishte pësuar në aksident me datën e cekur më lart, ka ndërruar jetë dje, transmeton Express.

Në këtë aksident që ka ndodhur me 26.11.2017, ishin përfshirë tri vetura.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.