fbpx

Urimi i vajzes se gjeneral Sylejman Selimit per ditelindjen e tij do ju preke thelle ne zemer (foto)

  26 Sep 2017

Vajza e ish komandatit të UÇK’së, Sylejamn Selimit, ka uruar babain e saj me rastin e ditëlindjes së tij.

Donika sot ka shkruar një mesazhin për babain i cili po vazhdon të mbahet në burg, e të cilin e ka publikuar permes rrjeteve sociale.

Ajo ka shkruar fjalë mjaft emocionuese në urimin për babain, duke uruar që në ditëlindjen tjetër ta ketë afër për ta përqafuar dhe ndjerë aromën e tij që i mungon çdo ditë, transmeton Magazina.al