fbpx

Uouuu! Ushtarakja zhvesh uniformën dhe… ‘shpërthen’ rrjetin me linjat super-seksi

  31 Oct 2017

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Macedo u zhvesh nga uniforma për t’iu përkushtuar këshillave për një jetë të shëndetshme dhe aktive.


Përmes profilit të saj në Instagram, ku numëron mbi 200 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video jo vetëm nga palestra, por edhe nga pushimet dhe udhëtimet e veta.

Ajo është gjithashtu një trajnere fitnesi e licencuar, një profesion që ka pak lidhje me atë të dentistes që bënte në ushtrinë e SHBA, por me siguri më i suksesshëm.