fbpx

“Unë isha e para, ajo erdhi pas meje”, plas “sherri” mes dy bukurosheve të Proçesit Sportiv!

  23 Dec 2017

Pas largimit të Marina Vjollcës nga programi “Procesi Sportiv”, ka nisur rivaliteti mes dy bukurosheve të tjera se cila do zerë përfundimisht vendin përkrah Edi Manushit.
Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci dhe miss-i Blerta Leka duket se janë në “luftë” të ftohtë mes tyre.

Për të hedhur dritë mbi këtë rivalitet mes tyre, Blerta ka rrëfyer ç’po ndodh realisht mes dy bukurosheve.

Në emisionin “Thumb” ajo u shpreh:

“Unë ndihem shumë mirë aty dhe jo, nuk kemi konkurrencë! Unë isha para asaj aty dhe ajo erdhi pas meje, por jo që të kemi konkurrencë!”