fbpx

U ofronte nota të mira, në këmbim të seksit – publikohen fotografitë që mësuesja u dërgonte nxënësve (Foto,+18)

  17 Nov 2017

Një mësuese është duke u përballur me burg pasi ajo i detyroi nxënësit të bëjnë seks me të, në këmbim të notave të mira.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për mësuesen e identifikuar vetëm si Yokasta M, 40-vjeçare, e cila kërcënoi me “dënim” nxënësit në qoftë se ata refuzonin të flinin me të.

Ajo mësoi në një shkollë në Medellin të Kolumbisë, dhe ishte kapur kur njëri prej viktimave të saj foli me prindërit, pasi babai i tij pa fotografitë e saj në telefon.

Ajo tani po përballet me 40 vjet burg dhe bashkëshorti i saj po kërkon divorc.