fbpx
U bë nuse para një muaji, Gresa merr këtë vendim për burrin e saj

U bë nuse para një muaji, Gresa merr këtë vendim për burrin e saj

  09 May 2019

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar.

Para një muaji ajo u bë nuse ku bëri një kanagjegj dhe dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës ajo nuk ka munguar me postim të ndryshme nga jeta e saj si nuse.

Mirëpo, ajo tani duket se ka marrë vendim të mos postojë asnjë foto me burrin.