fbpx
Tuna ia publikon këtë foto në krevat Yll Limanit

Tuna ia publikon këtë foto në krevat Yll Limanit

  11 Mar 2019

Këngëtarja Tuna dhe Yll Limani janë parë bashkë në studio.

Këngëtarja Tuna Sejdi i ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet bashkë me Yll Limanin në studio, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej tyre Ylli shihet në krevat duke pushuar dhe Tuna si me shaka e ka incizuar. Nuk dihet se përse janë bashkuar ata në një studio, ndoshta mund ta presim edhe një duet mes tyre, mirëpo ende nuk kanë folur diçka rreth kësaj çështje.

Ylli është mik shumë i afërt i çiftit, Tuna dhe Patris dhe shpesh kalon momente të këndshme pranë tyre dhe djalit Tian.

Image