fbpx

Ti je koka e krimit,Edi Rama!

  17 Oct 2017

Pas deklaratës për Tahirin, qytetarët masakrojnë Ramën: Ti je koka e krimit, trego me kë je

Pas deklaratës së bërë sot në Facebook, nga kryeministri Edi Rama, për Saimir Tahirin, kanë qenë të shumta komentet dhe kritikat negative të qytetarëve.

Qytetarët këtë herë nuk kanë besuar në pafajshmërinë e kryeministrit, i cili si gjithmonë nxitoi të gjejë fajtorit tek tjetri, duke e larguar menjëherë gishtin nga vetja e tij.

Për më shumë shihni komentet në fb të qytetarëve: