fbpx

Thjeshte,Shkurte Gashi(FOTO)

  13 Dec 2017

Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret tona e cila po pëlqehet shumë nga pothuajse të gjitha gjeneratat, ajo ka një stil dhe një zë të mirë, për këtë dihet pasi që këngëtarja Gashi shpesh këndon edhe “live”.

Shkurta në çdo paraqitje i çmend të gjithë me pamjen e saj, shkruan Gazeta Blic.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan me ngjyrë të zezë ku merr vëmendjen e të gjithëve.

Ndryshe kohen e fundit u përfol shumë që Shkurta është shtatzënë që që është mohuara nga vet këngëtarja.

Më poshtë shikoni fotografin