fbpx

Teston besnikërinë e të fejuarës aktore që ishte në gjendje të bënte gjithçka për një rol, zhgënjehet keq nga veprimet e saj (Video)

  29 Dec 2017

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.

Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa partneri i saj frikësohej se ajo është në gjendje të bëjë gjithçka para producentëve për të fituar një rol, transmeton Telegrafi.

 

Dhe për të shuar dilemat që i kishte, kërkoi ndihmë nga ekipi i specializuar në realizimin e kamerave të fshehta, të cilët u shtirën kinse kanë hapur një audicion ku kërkojnë aktorë të ri për një film të Bollywoodit.

Dhe kur e fejuara e tij u shfaq në një dhomë hoteli për audicion, ai e shikonte nga një ekran pasi brenda kësaj dhome ishin instaluar disa kamera të fshehta.

Aty “producenti” menjëherë filloi t’ia shpjegojë procedurat, dhe së bëhet fjalë për një film të metrazhit të shkurtër. Dhe sikur të mos mjaftonte, “producenti” pa hezituar fillon ta prek të fejuarën e tij derisa, ai mbeti i shokuar me atë çfarë po shihte nga ekrani.

Dhe në një moment ai madje i afrohet që ta puth, ndërsa ajo as që tentoi ta refuzoi. Por në fund u pendua keq që kishte shkuar në këtë “audicion”, pasi e kuptoi se “producenti” ishte paguar nga i fejuari i saj që ta testojë besnikërinë e saj

https://youtu.be/_5uZno11Z5w