fbpx

Terhiqet shorti i superliges ne Basketboll

  22 Sep 2017

Stinori e ri i Super Liges se Kosovës në Basketboll fillon fund javen e ardhshme, dhe e nis me derbi ne mes të KB Prishtina vs KB Bashkimit,

Në xhiro’n e 1 takohen!
KB Prishtina vs KB Bashkimi
KB Kerasan Prishtina vs KB Ylli
KB Trepça vs KB Peja
KB Borea vs KB Rahoveci

Kush mendoni se do ti fitoj ndeshjet e para në Super lig!