fbpx

Tenton të vjedhë parët gjatë faljes në xhami, hajni e pesonë keq(VIDEO)

  26 Dec 2017

“ŞAHIS PARAYI ALIY

Kamerat e sigurisë kanë kapur një moment interesant në një xhami në Konia të Turqisë, gjatë lutjeve të se premtes.

Në xhami ishte futur një hajdut në ditën kur po organizohej një donacion bamirësie. Dhe ai ishte ulur pranë vendit ku njerëzit hidhnin pare, ai shtirej kinse po lutej po ndërkohë i vidhte parët.

Në video shihet momenti kur përsoni e dikton se po e vjedh parët dhe fillon ta godas pa mëshirë.

Për më shumë shikojeni videon:

https://youtu.be/zQIJZqKXkaw