fbpx

Tentoi ta fus një femër me dhunë në veturë, arrestohet nga Policia

  25 Sep 2017

Një femër ka raportuar në Polici se një persona ka tentuar ta fus me dhunë në veturën e tij.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.