fbpx

“Të ta vë pak dorën te c…”, komentuesi “digjet” pas Klaudias, ajo e “pret fare” me përgjigjen që i jep

  03 Dec 2017

Balerina e mirënjohur Klaudia Pepa ka disa kohë tashmë që ndodhet në vëmendjen e mediave për shkak të divorcit me Albi Nakon, por edhe për fotot e nxehta që poston.

Fotoja e saj më e re ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi balerina ka pozuar topless e kthyer nga një mur.

Komentet nën foto kanë qenë të shumta dhe nuk kanë munguar ato negativet.

Komenti që ka rënë më shumë në sy ka qenë ai i një djali, i cili e ka provokuar Klaudian atë që i ka shkruar.

Komenti:

O motra ta vë pak dorën tek cica?

Klaudia i ka kthyer një përgjigje që e ka lënë pa fjalë:

Do të të pëlqente, por nuk mundesh.