fbpx

Të gjithë sytë nga Françeska, fustani nuk i mbulon dot zogun

  23 Dec 2017

E njohur për ekstravagancën dhe jetën e shtrenjtë në krah të meshkujve të ndryshëm shqiptarë, Françeska Jaçe ka habitur me një prej fotove të fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Ish-konkurrentja e Big Brother ka ekspozuar më shumë pjesë seç duhet nën fustanin e kuq që mbante veshur. Asaj i ka dalë pak “zogu”, por ndoshta nuk e ka pasur aspak problem këtë pjesë.

Në fund të fundit, e kemi parë në të gjitha format këtë vajzë dhe ndoshta nuk është ndonjë problem i madh për të.