fbpx
TAYNËS GATI TI PËLCASIN BUZËT DHE GJOKSI

TAYNËS GATI TI PËLCASIN BUZËT DHE GJOKSI

  21 Aug 2022

Tayna në shumicën e kohës pozon në mënyrë provokuese.

Ajo për ndjekësit e saj vazhdon të jetë e përkushtuar në rrjete sociale, duke publikuar momente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, këngëtarja pozon e zjarrtë duke ekspozuar gjoksin dhe buzët e fryra.

Theksojmë, se me këtë gjendje ajo duket shumë më ndryshe me herët e tjera.

Shiko foton: