fbpx
Tayna tepër e “nxehtë” në bikine

Tayna tepër e “nxehtë” në bikine

  16 Mar 2019

E pos kësaj ajo shpesh poston edhe foto provokative në rrjetet sociale ku duket seksi.
Reperja Tayna pos këngëve shquhet edhe për format e saj seksi trupore

Se është e tillë e tregon një foto e fundit që reperja e ka postuar në rrjetet sociale, e ku ajo është e veshur në bikine.

Pas lansimit të këngës “Kce”, Tayna duket se preferon pak pushim para se të vazhdojë me karrierën e saj të bujshme me koncerte brenda dhe jashtë Kosovës, e që këtë vit duket të jetë shumë e suksesshme.