fbpx
Takimi i mistershëm Rama-Sela, larg kamerave dhe njerëzve, çfarë po bisedojnë?(VIDEO)

Takimi i mistershëm Rama-Sela, larg kamerave dhe njerëzve, çfarë po bisedojnë?(VIDEO)

  17 Oct 2017

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama që prej pasdites së djeshme është larguar nga Shqipëria.

Ndërsa këtu ka plasur skandali i dosjes ‘Habilaj’, ku është i implikuar dhe ish-ministri i tij, Saimir Tahiri, Edi Rama ka zgjedhur të shkojë në Maqedoni, vetëm pak orë pasi janë mbyllur qendrat e votimit.

Rama ka zhvilluar takime në Shkup, por duket se ka pasur një takim të veçantë me Zijadin Selën, kreun e Aleancës për Shqiptarët. Takimi ka qenë i mistershëm dhe asnjëri prej tyre nuk ka folur në lidhje me të.

Mediat e kanë filmuar takimin nga larg dhe më pas Rama është larguar.