fbpx

Sonte s’po i bashkon politika, por meza e rakia! (Foto)

  24 Dec 2017

Jemi mësuar t’i shohim në shumë raste së bashku në politikë, apo takime që kanë të bëjnë me politikën.

I pari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli si dhe ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku sonte janë bashkë por jo për politikë.

Dyshja bashkë me disa miq të tjerë po festojnë, po pinë hanë bashkë në Vitak.