fbpx

Sonte në “Duel–D”, debati për Prishtinën: Kush do të fitojë, Ahmeti apo Abrashi? (Sondazhi)

  08 Nov 2017

Sonte në emisionin “Duel D”, të RTV Dukagjini, do të përballen kandidatët për të parin e Prishtinës, Shpend Ahmeti nga Lëvizja Vetëvendosje (VV) dhe Arban Abrashi nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK).

“Duel D”, i drejtuar nga Arben Ahmeti, do të fillojë në ora 20:10.

Të gjithë lexuesit e Telegrafit, në fund të emisionit mund të votojnë se kush nga këta dy kandidatë mendoni se e ka fituar debatin.