fbpx
Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur! Pasi mbuloi brekët me ”emoji” ndërron stil, heq reçipetat dhe…

Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur! Pasi mbuloi brekët me ”emoji” ndërron stil, heq reçipetat dhe…

  14 May 2019

Dy ditë më parë Sofia e Arian Çanit ishte në qendër të vëmendjes së mediave pas një videoje të postuar nga vetë ajo në Instastory ku shfaqej me një fustan të shkurtër të kuq i cili i tregonte mbathjet, por ajo i kishte fshehur me një emoji.

Në njërën prej tyre, Xheni shfaqet me këmishë nate, me njërin rrip të reçipetave të rënë dhe tjetrin duke e hequr.

Në një foto tjetër të postuar në Instastory modelja dhe balerina fokuson vetëm gjoksin.

Kjo ka bërë që Xheni të ketë reagime të shumta nga ndjekësit të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat me komentet e tyre.