fbpx
SIKUR MOS TI VISHTE FARE KËTO TË BRENDSHME KEJVINA

SIKUR MOS TI VISHTE FARE KËTO TË BRENDSHME KEJVINA

  17 May 2021

Ajo vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të përfolura në showbizin shqiptar dhe jo më kot.

Fjala është për modelen  nga Shqipëria, Kejvina Kthella, e cila sigurohet të ,marr vëmendje sa herë që publikon në rrjetet sociale.

E veshur me të brendshme kuq e zi e me një pozë joshëse, biondja ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.