fbpx
Si nëna si e bija, kjo është vajza e Duda Baljes

Si nëna si e bija, kjo është vajza e Duda Baljes

  14 Mar 2019

Duda Balje është një nga deputetet e Kuvendit të Republikës së Kosovës më të komentuara.

Kjo falë bukurisë së saj dhe trupit atraktiv, prandaj çdo lëvizje e saj bie në sy dhe përflitet.

Duda së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi selfie së bashku me vajzën e saj. Ndërsa nënë e bijë po duken si motra.

Ndryshe deputetja ka edhe dy dy djem.