fbpx

Shyhretja shpërthen në vaj: Kërkoje qe t’ma bëjnë hallall, se ndoshta najë here ju kum mërzite

  05 Nov 2017

Këngëtaren Shyhrete Behluli, gjithmonë e shohim të buzqeshur dhe me një disponim të mirë. Por ajo në një emision ku ishte mysafire nuk ka mundur t’i mbajë lotët pasi ka lëxuar një letër, transmeton Magazina.

Në promon e emisionit “Lemza” , Shyhrete Behluli ka rrëfyer histori të padëgjuara më parë ndërsa në një moment ajo nuk ka mundur t’i mbajë lotët nga emocionet.
Klikoni me poshtë dhe shikoni videon e plotë.