fbpx
Shyhrete Behluli emocionoi të gjithë me këngën për nënën, por ky detaj mbase iu ka ikur

Shyhrete Behluli emocionoi të gjithë me këngën për nënën, por ky detaj mbase iu ka ikur

  11 Mar 2019

Këngëtarja Shyhrete Behluli në ditën e 8 marsit publikoi projektin me të ri për nënën.

Kënga mban titullin ‘Je e vetmja’.

Projekti i këngëtares me të dashur për publikun shqiptar të zhanrit popullor, u prit shumë mirë nga të gjithë, shkruan GazetaBlic.

Shyhretja, përveç tekstit realizoj edhe videoklipin e këngës.Por ky detaj mbase iu ka ikur.

‘Je e vetmja’, u pëlqye shumë nga fansat e këngëtares por a e dini se kush e shkrou tekstin!

Reperi nga Presheva Arian Agushi, është njëri nga fytyrat e estradës i cili i shkruan të gjitha tekstet vetë, dhe pikërisht është Gold AG ai i cili thuri vargjet e këngës së fundit të Shyhrete Behlulit.