fbpx

Shtëpia 500 milionë dollarëshe në shitje, vjen me Lamborghini dhe Rolls Royce

  24 Dec 2017

A i keni 500 milionë dollarë të gatshme? Nëse po, atëherë ju mund të bleni një prej shtëpive më luksoze në Kaliforni.

Ajo është vlerësuar si një prej shtëpive më të shtrenjta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, transmeton arbresh.info.


Fotografitë e realizuar nga New York Times tregojnë një sipërfaqe prej 100 mijë metrash katrorë.
Villa gjigante ka brenda klub të natës me dhomën VIP brenda, ka 20 dhoma të gjumit dhe pishinën e madhe.

Shtëpia ka brenda edhe Lamborghini dhe Rolls Royce të gatshme