fbpx

Shqiptarja seksi që i “çmend” të gjithë duke u zhveshur

  23 Nov 2017

Ajo shquhet për linjat tejet të lakmueshme , një femër tërheqëse dhe e bukura, bëhet fjalë për bukuroshen nga Shqipëria, Kristinë Prengaj, shkruan Gazeta Blic.

Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi të shumta ku me ekspozimin e linjave trupore ajo i çmend të gjithë.

Kristina është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e tregon në çdo pozë të saj.

 

Në rrjetin social bukuroshja ka publikuar disa fotografi ku ajo shfaqet në shumicen e rasteve vetëm në të brendshme.

Më poshtë shikoni disa imazhe të bukuroshes shqiptare.

Kujtojmë që modelja seksi para disa muajve është fejuar dhe që çifti ka bërë edhe një festë fejese të vogël në Greqi, duke pasur pranë vetëm familjarët e tyre të afërt.