fbpx

Shpend Ahmeti po feston, ndërkohë ja çka po bën Arban Abrashi (Foto)

  19 Nov 2017

Para pak minutash janë numëruar të gjitha votat në Prishtinë. Fitues doli Shpend Ahmeti nga VV me 50,15%.

E kundërkandidati i tij Abrashi arriti të marrë 49,85 % të votave.

Në këto çaste Ahmeti po feston fitoren në kryeqytet, ndërsa nga fotografia e siguruar nga Sovrani.info, Abrashi është duke qëndruar së bashku me Arbër Vllahiun dhe Gent Begollin e AAK-së.