fbpx

SHOKUESE: ÇMENDET KALLASHI TREGON NË NJË INTERVIST, JA SA E KA CMIMIN PER NJE NATE…

  15 Dec 2017

Shokuese: Çmendet Kallashi tregon në një intervist, ja sa e ka cmimin per nje nate…Në mediat shqiptare komentohet jashtezakonisht shume per bukurin terheqese dhe per format bombastike te saj, kallashi është një prej femrave më provokuese të estradës shqiptare, ku gjithmone eshte ne shenjester ne rrjetet sociale. Ajo në një intervist ka fol per jeten e saj, ku dhe ka treguar se sa e ka cmimin per nje nate, mos e humbsini kete, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video e intervistes: