fbpx

Shokon Albëria! Tregon gjoksin dhe këmbët ndërkohë që (FOTO)

  01 Dec 2017

Duket se mosha për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj është thjesht një numër.

Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet në një spa duke u relaksuar me një shishe shampanjë dhe e veshur me peshqir.

Në këtë foto Albëria duket mjaft seksi pasi ka ekspozuar këmbët dhe gjoksin. Padyshim që këngëtarja e njohur i sfidon pa frikë modelet më të reja në moshë me bukurinë e saj.