fbpx

Shkurte Gashi shtatzënë? Ja çfarë thotë menaxheri i saj

  22 Sep 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret më simpatike të estradës.

Por mbrëmë këngëtarja e hiteve të shumta u komentua për një shtatzëni, gjë që del të jetë aspak e vërtetë.

“Jo nuk është e vërtetë. Kjo gjë nuk është e drejtë, është diçka personale dhe në rregull do të ishte me shkrua diçka për karrierë”, ka thënë ai.

“Po pritet edhe një këngë e re së shpejti e cila do të jetë një këngë ritmike”, ka shtuar Gjugja.