fbpx

Shkurte Gashi e tepron me këtë foto që postoi (Foto + 16)

  06 Dec 2017

Shkurte Gashi e tepron me këtë foto që postoi (Foto + 16)

Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram. Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu.