fbpx

Shkrute Gashi shfaqet në krahët e mashkullit që po i ҫmend femrat shqiptare!

  04 Nov 2017

Image result for shkurte gashi

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me këngëtarin e njohur Brunon, i cili tashmë është ndër këngëtaret e preferuar e sidomos të femrave.

Siҫ duket Shkurta dhe Bruno janë miq të mirë…