fbpx

Shkendës i ‘humbin’ reçipetat, gjoksi po i shpërthen!

  22 Dec 2017

Shkenda Dubova është këngëtarja që më së shumti citohet për linjat e saj.

Ajo në rrjetet sociale gjithmonë është aktive dhe e gatshme që ndjekësve të saj t’i ofrojë shumë nga trupi i saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në këtë ditë zgjedhjesh Shkenda nuk mund ta anashkalojë pjesën provokuese nga postimet e saj.

E veshur me një fustan të bardhë transparent dhe me një stil të veçantë Shkenda duket tejet mahnitëse me këto forma trupore.