fbpx

Shkenda Dubova pozon nudo, ja çka shkruan (FOTO)

  29 Nov 2017

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova është mjaft aktive dhe e përfolur në mediat rozë.

E tashmë me anë të rrjeteve sociale, ajo shfaq edhe imazhet nga më të ndryshmet dhe tejet provokuese.

https://www.instagram.com/p/BcFEy3og6pE/

Ky imazh tregon më së miri, duke pozuar nudo e cila mbulon disa pjesë me gjethe.

‘Na ishte një her… Me pas fry ERA qka ish bo ‘ ishte mbishkrimi i këngëtares.

Këngëtarja 32 vjeçare nuk është shumë aktive sa i përket projekteve muzikore, i fundit i publikuar nga ajo është para një viti ‘Ti me mu’./GazetaBlic.