fbpx

Shikoni se si e mbulojnë me para këtë këngëtare në Gostivar (VIDEO)

  25 Dec 2017

Këngëtarët tanë kanë qenë të angazhuar në dasma dhe koncerte gjatë gjithë sezonës së verës, por jo vetëm.

Disa prej tyre vazhdojnë ende të jenë shumë aktiv edhe tani, e një prej tyre është edhe këngëtarja Aida Doci, shkruan lajmi.net.

Krahas argëtimit, këngëtarët përfitojnë shumë edhe nga ana materiale gjatë këtyre performancave, këtë gjë e tregon më së miri një video në të cilën shihet Aida duke kënduar në një aheng.

Në atë video e cila është publikuar në rrjete sociale, këngëtarja shihet teksa performonte në një aheng në Gositvar teksa shihet e mbuluar me para.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe shikoni se si i hedhin para këngëtares në Gostivar.