fbpx

Shikoni sa shumë i janë formësuar të pasmet Anxhelinës

  11 Dec 2017

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj sa vjen e bëhet edhe më seksi

Këto e dëshmojnë fotografitë që publikon në rrjete sociale sidomos një e fundit të cilën e ka publikuar në Instastory, shkruan lajmi.net

Në këtë fotografi të publikuar shihet se trupi i saj ka marrë formë tjetër dhe po duket akoma më seksi në pantallonat e bardhë.

Anxhelina aktualisht po ndërton karrierën e saj ndërkombëtarisht ndërsa mbetet njëra ndër femrat që po tërheq vëmendje me imazhet e publikuara në të cilat duhet mjaft seksi