fbpx

Shikon në drejtim të kamerës, vjedhë me shpejtësi bakshishin e taksistit (Video)

  08 Nov 2017

E dyshuara që ende nuk është identifikuar, ka qenë në dijeni dhe shikonte drejtë në kamerës, teksa vidhte bakshishin e një taksisti në New York.

Në momentin që po bëhej gati të dilte, ajo futi dorën në enë dhe nxori me shkathtësi tërë paratë që ishin aty, transmeton Telegrafi.

Derisa shoferi nuk e dinte çfarë po ndodhte prapa krahëve të tij, më të kuptuar që ishte vjedhur, doli nga vetura për të kërkuar plaçkitësen.

Megjithëse dy të tjerë nuk dyshohet se ishin bashkëpunëtorë, e reja që po komentohet për linja të mira trupore, është nën kërkim të forcave të rendit.

https://youtu.be/AoQLU2eZsoE