fbpx

Shfaqet për herë të parë pas sulmit bashkëshortja e Blerand Stavilecit (Foto)

  06 Oct 2017

Kanë kaluar më shumë se një muaj kur u sulmua fizikisht bashkëshortja e ish-ministrit Blerand Stavilecit, Vitorja.

Sulmuesit e Vitore Stavilecit, kanë mbetur edhe sot ende të panjohur pasi nuk ka persona të arrestuar në lidhje me këtë rast.
Por pas këtij sulmi brutal, Vitorja duket që e ka marrë veten dhe tani i është kthyer jetës normale.

Magazina.al, ka siguruar disa fotografi ku Vitorja shihet për herë të parë pas sulmit që perjetoj.
Ajo është fotografuar në një nga kafiterit e kryeqytetit sot gjatë ditës.

Kujtojmë, që sulmin ndaj saj e kishin dënuar institucionet më të larta të vendit por edhe ato ndërkombëtare.